5.Sınıf Bilişim İletişim Teknolojileri ve İşbirliği Test Soruları Çöz-1

Share:
5.sınıf bilişim teknolojileri iletişim teknolojileri ve işbirliği test soruları ile sınav öncesi hazırlık yapabilirsiniz arkadaşlar. İletişim teknolojileri ve işbirliği konusu bilişim teknolojileri ve yazılım dersi 11.hafta konusu içerisinde kendisine yer bulmaktadır.

5.sınıf bilişim testleri kategorisi içerisinde yer alan iletişim teknolojileri ve işbirliği konusu içerisinde genelde; iletişim araçları (e posta, whatsapp, instagram, telegram), iş birlikli yazarlık, çoklu ortam paylaşımları, web günceleri, sosyal imleme siteleri gibi başlıklar vardır. Bu başlıklar ile ilgili bilişim yazılı sınavında karşınıza bir çok soru çıkacaktır.

5.SINIF BİLİŞİM İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE İŞ BİRLİĞİ TESTİ

İletişim teknolojileri ve işbirliği testi içerisinde 10 adet soru yer almaktadır. Doğru olduğunu düşündüğünüz şıkkı seçiniz ve CEVAPLA butonu ile cevabınızı kontrol ediniz. Kaç doğru kaç yanlış yaptığınızı da mutlaka yorum formu ile yazınız :)

Ayrıca bilişim testleri sitesi içerisinde diğer çalışma sorularını da online ve sanal olarak çözerek konu tekrarı yapabilirsiniz. bilisimtestleri.blogspot.com/p/5-sinif-bilisim-teknolojileri-yazili kategorisi içerisinde yer alan soruları da kesinlikle çözmenizi öneririm.
  
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Hiç yorum yok